top of page

Resim Atölyesi

Sanat neredeyse insanlık tarihinin başlangıcından beri var olan bir eylem. Farklı anlamlar yükleyerek, değişiklikler gösterip bugüne kadar gelen bu etkinlik, özünde yaratıcısının (sanatçısının) yaşadığı dönem her ne olursa olsun var olan gerçekliği yansıtması, onu idealize etmesi, ya da tüm bunların ötesinde kendi gerçekliğini oluşturma çabasına imkan veren bir eylemdir. İster gerçek, ister düş olsun, ister hiç olmayan bir dünya hayali, sanatçı imgeler, öngörüler, nesneler arasında kurduğu bağlarla bize kurgusal bir eser sunar.

Bu süreç sanatçının, kendi varlığını da sorguladığı, anlamı aradığı, yenilendiği, dünyayı yorumlarken veya yansıtırken kendi bilgi ve birikimini yapıtlarına dönüştürdüğü bir yoldur. Ve bu yol sonsuzdur.

barış gülen, resim atölyesi, rüzgargülü sanat atölyesi
yetişkinler için hobi amaçlı resim eğitimi

Resim yapmak ruhu dinlendirmek için en güzel yöntemlerden birisi.

Kendinize bunun için şans verin.

yetişkinler için hobi amaçlı resim dersi
yetişkinlerle resim çalışmaları

Hobi Amaçlı Resim Atölyesi

Hepimiz okul hayatımızda öyle ya da böyle resim dersi aldık.

Kimimizin ilgisi oldu kimimiz uzak durdu. Ama hayatın akıntısı içinde sanatla uğraşacak zaman ve olanak bulamamış, aklımızın bir köşesinde ukte olarak kalmış olabilir. Siz de artık kendinizi hazır hissediyor, bunun için kendinize şans vermek istiyorsanız Rüzgar Gülü Sanat Atölyesi olarak Hobi Resim Atölyemize bekleriz.

bottom of page